Консультативне Гомеопатичне Відділення спільно з КМДА
у відповідності до програми соціальної допомоги малозабезпеченим та пільговим верствам населення
надає медичну консультативну допомогу на пільгових засадах

Home СТАТТІ ГОМЕОПАТИЧНА АПТЕКА - СІМЕЙНА МЕДИЦИНА
ГОМЕОПАТИЧНА АПТЕКА - СІМЕЙНА МЕДИЦИНА Друк

МЕТА ПРОЕКТУ:  покращення якості, обсягу і доступності

кваліфікованої медичної допомоги, що надається дитячому і

дорослому населенню м.Києва шляхом відкриття консультативного

відділення в приміщенні аптеки 3№ по вул. Ватутіна 2в.

ЗАВДАННЯ:

-         Розвиток гомеопатичної аптечної мережі в м.Києві, що починає свою традицію з відкриття ПЕРШОЇ КИЇВСЬКОЇ ГОМЕОПАТИЧНОЇ АПТЕКИ в 1835 році, однієї з найстаріших в Східній Європі.


-         Доступність кваліфікованої консультативної допомоги лікарів – фахівців в гомеопатичній медицині, педіатрів, лікарів терапевтів, спеціалістів сімейної медицини, авторитетних фахівців вузької медичної спеціалізації, професорів, докторів наук, кандидатів наук, доцентів, лікарів найвищої кваліфікації, що  навчались в кращих клініках Європи, з 20-30 літнім досвідом роботи в практичній медицині. (Київська Школа лікарів-гомеопатів одна з найдосвідченіших у Європі).

(Гомеопатія - напрямок медицини, заснований понад 200 років тому в

Німеччині професором Лейпцігського Університету, лікарем,

фармацевтом, хіміком Христіаном Фрідріхом Самуелем Ганеманом).


-                    Покращення якості багатопрофільної медичної допомоги педіатричного і терапевтичного профілю мешканцям м.Києва, високоефективного гомеопатичного, фітотерапевтичного та інших традиційних напрямків сучасної медицини для дітей навколишніх дитячих дошкільних і середньоосвітних установ, мешканців мікрорайону, інших районів м.Києва.

-          Сприяння забезпечення соціальномалозахищених (багатодітним, інвалідам, ветеранам ВВВ) мешканців мікрорайону кваліфікованою консультативною медичною допомогою на пільговій основі (зі знижкою в 30-50% вартості).

-         Продовження традиції натуральної медицини, якій сьогодні віддають перевагу понад 60% населення країн Європи, яку успішно застосовують в свої практиці понад 60% лікарів Німеччини, Англії, Франції, Австрії, Голандії, Бельгії, Греції, Іспанії, Америки, Індії, інших країн світу, сприяння розвитку мережі гомеопатичних консультативних відділень з доступною висококваліфікованою медичною допомогою.

-         Підтримка розвитку і впровадження власного досвіду багатодесятилітньої гомеопатичної медичної практики надання допомоги населенню Києва  за міжнародною системою «сімейної медицини».

-         Впровадження багатолітнього власного і міжнародного досвіду застосування гомеопатичних лікарських засобів, що використовуються понад 170 років в Україні, офіційно зареєстрованих  МОЗ України, що виготовляються вітчизняними і зарубіжними виробниками.

-         Сприяння більш широкому застосуванню гомеопатичних лікарських засобів, лікування якими за данними міжнародних досліджень ефективне в понад 70% випадків терапії, особливо при алергічних станах, гострих респіраторних, неврологічних, гастроентерологічних, серцево-суддинних і бронхолегеневих захворюваннях, гінекологічних, урологічних та інших захворюваннях, як у дорослих, так і у дітей,

не має побічних ефектів, не викликає алергії, не має протипоказань,

може застосовуватись в будь-якому віці, при необхідності в комплексі

терапії іншими засобами, зменшуючи  небажані ефекти від лікування

фар засобами, покращуючи ефективність, сприяючи зменшенню доз і

частоти застосування фармакологічних препаратів.


Сприяти подальшому розвитку співпраці лікарів і аптек (а отже розвитку доступності кваліфікованої лікарської допомоги і грамотного застосування високоякісних ліків виробництва Київської гомеопатичної аптеки),  який почався в Києві ще з 19 сторіччя роботою консультативних відділень при аптеках і був продовжений за нашої участі з відкриття першого консультативного  гомеопатичного відділення в приміщенні Київської гомеопатичної аптеки №12 з першого року незалежності України- 1991р. (така співпраця нараховує вже 20 років).